UDS Camp
UDS KIDS CAMP 2018!
by udslublin
2018-04-19 17:05:50

UDS KIDS CAMP 2018!

KOLONIE LETNIE Z INSTRUKTORAMI UDSU W DARŁÓWKU !!
Oferta dla tancerzy w wieku 6-14 lat
Mamy już dla Was super plany na najbliższe wakacje !!!
➡️ Termin: 22 lipca- 1 sierpnia 2018
➡️ Miejsce: Darłówko nad Morzem Bałtyckim
Czytaj więcej  ⬇️

➡️ Zakwaterowanie:Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny w Darłówku 
➡️ Organizator: Biuro Usług Turystycznych KAMA TOURS

ZAKWATEROWANIE ⬇️

Ośrodek znajduje się w odległości 200 m od morza.  W ośrodku znajdują się świetlice z odbiornikami TV i video, sale gier, sale do zabaw i dyskotek, pracownia internetowa, kino DVD. Na terenie ośrodka jest basen kąpielowy kryty z podgrzewaną wodą, ściana wspinaczkowa, kort tenisowy, boiska do gier, plac zabaw na rozległym zielonym terenie. W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka znajduje się całoroczny Park Wodny z basenami, zjeżdżalniami, ślizgawkami, rwącą rzeką, sauną, jacuzzi i kręgielnią.

UWAGA! Zebranie rodziców dzieci wyjeżdżających na obóz UDS KIDS CAMP 2018 do Darłówka odbędzie się w czwartek 12 lipca 2018r. o godz. 18.00 w siedzibie Studia Tańca UDS w Galerii Olimp.
Rodzice, którzy będą nieobecni na zebraniu proszeni są o kontakt bezpośrednio z Biurem KAMA TOURS.

W PROGRAMIE OBOZU ⬇️

✅ Wycieczka do Darłówka: latarnia morska, port rybacki, spacer po mieście,

✅ Wycieczka do Kołobrzegu - Kołobrzeg jest największym polskim uzdrowiskiem na wybrzeżu. Niezwykły mikroklimat, największe nasłonecznienie i 11 km malowniczego wybrzeża sprawiają, iż Kołobrzeg ma do zaoferowania bogactwo atrakcji i w pełni zasługuje na określenie Perła Bałtyku. W programie zwiedzanie miasta oraz wizyta w Oceanarium oraz Muzeum 6D.

✅ Pobyt w Parku Rozrywki Dziki Zachód - Dziki Zachód jest idealnym miejscem dla spragnionych przygód w stylu western, miejscem gdzie można spotkać prawdziwych kowboi, odwiedzić saloon z kowbojskim jedzeniem, zobaczyć westernowe show, napad na bank, pokazy kaskaderskie. Można udać się do wioski indiańskiej, odwiedzić indiański wigwam i zjeść, posłuchać indiańskich opowieści, zobaczyć egzotyczne stroje Indian i ich barwne tańce, zapalić fajkę pokoju. Zapraszamy także na nie zapomnianą jazdę konną!

✅ Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego - jest jednym z 23 parków narodowych w Polsce i jednym z 2 parków nadmorskich. Został on utworzony dla zachowania w niezmienionym pięknie systemu jezior przymorskich, bagien, torfowisk, łąk, nadmorskich borów, i lasów, a przede wszystkim wydmowego pasa mierzei z unikatowymi w Europie wydmami ruchomymi. O randze i wartości przyrodniczej SPN świadczy fakt umieszczenia go w międzynarodowej sieci obszarów chronionych takich jak: HELCOMBSPA, Światowy Rezerwat Biosfery UNESCO czy obszar wodno-błotny Ramsar.

✅ Rejs statkiem po otwartym morzu

✅ Wycieczka do ‼️ BERLINA: zwiedzanie Berlina Wschodniego: Alexanderplatz (główny plac dawnego Berlina Wschodniego), Fernsehturm (365 metrowa wieża telewizyjna z tarasem widokowym), aleja Unter den Linden, Wyspa Muzeów. Berlina Zachodniego: Parlament Niemiecki – Reichstag, Brama Brandenburska, Kolumna Zwycięstwa, Tiergarten, Dworzec Zoo, ulica Kurfurstendam – centrum handlowe Berlina

✅ Zajęcia na ściance wspinaczkowej ( 2 wejścia dla 1 dziecka),

✅ Zajęcia na basenie letnim na terenie ośrodka Piramida 1,

✅ Zabawa paintball

✅ Zajęcia w parku linowym

✅ Spacer brzegiem morza, zabawa na festynach i koncertach, gry i zabawy na plaży, dyskoteki i ogniska, konkursy z nagrodami, grill z pieczeniem kiełbaski, karaoke, projekcje filmów.

✅ Codziennie zajęcia taneczne z instruktorami tańca UDS ‼️(podział grup pod względem zaawansowania)

➡️➡️➡️ CENA: 1560 zł 


Zapisy trwają do wyczerpania miejsc!!! 
Karty można pobrać w Biurze Kama Tours ul. Ogrodowa 8, Lublin.

CENA ZAWIERA  ⬇️
* Transport autokarem o podwyższonym standardzie;
* 10 noclegów w Ośrodku Piramida;
* Wyżywienie: śniadanie stół szwedzki, obiad + podwieczorek serwowany do stołu, kolacja stół szwedzki;
* Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną;
* Opiekę medyczną, ratownika;
* Ubezpieczenie NNW ERV EUROPEJSKIE – 5000 PLN;
* Realizacja programu turystycznego

INFORMACJE i PŁATNOŚCI ⬇️

Biuro Usług Turystycznych KAMA TOURS ul. Ogrodowa 8, Lublin, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Studio Tańca UDS – tel +48 500 66 19 44, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Uploads
  • Favorites

UDS OPEN summer CLASS 2020 || Justin

UDS || Got To Dance 2013 || memories

UDS Kids - 2nd place IDO European Championships RIMINI 2019

Załaduj więcej

Back to top