Artykuł
Instruktorzy
by UDS DANCE STUDIO
2017-09-06 13:04:45

facebook instagramyoutube

Adrian Trepiak

Dyplomowany instruktor tańca, magister pedagogiki oraz absolwent podyplomowego studium z grafiki komputerowej.
Tancerz, instruktor oraz choreograf UDS, z którym związany jest od samego początku istnienia.  Szkoli się od wielu lat u najlepszych instruktorów z całego świata. Jako tancerz występował w Los Angeles w projekcie "Carnival" w choreografii Brooklyna Jai’a (premiera Los Angeles 2013).
Jest otwartym, ale wymagającym instruktorem. Na zajęciach ważne są dla niego relacje między tancerzami, otwartość  oraz pokora.
Adrian jest współautorem choreografii, które na Mistrzostwach Polski, jak i międzynarodowych zawodach były wielokrotnie nagradzane , w tym aż 3 razy tytułem Mistrza Świata. Jest także współautorem sukcesu grupy UDS Junor, która zakwalifikowała się na prestiżowe zawody taneczne  "World of Dance"  USA 2017.
Justin jako tancerz oraz choreograf pracował z wieloma gwiazdami Polskiej sceny muzycznej. Brał udział w takich programach telewizyjnych jak: "Mam Talent", "Got to dance", "Dancing With the Stars: Taniec z Gwiazdami" oraz "Jaka to Melodia". Był głównym bohaterem w spektaklu tanecznym "Lekcja historii - lekcja Niepodległości" oraz współautorem choreografii do Ceremonii Otwarcia EURO U21 w 2017 roku.
Ponad to prowadzi warsztaty w wielu miejscach w całej Polsce, sędziuje imprezy taneczne w tym także poza granicami kraju oraz bierze udział w międzynarodowych warsztatach tanecznych ciągle rozwijając swoje umiejętności w tańcu jak i w innych dziedzinach artystycznych.  Jak sam mówi wszechstronne zainteresowania pozwalają inaczej postrzegać otaczający nas świat oraz mieć w nim coś do powiedzenia.

facebook instagramyoutube

Karolina Frąk

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku: farmacja.
Taniec towarzyszy jej od najmłodszych lat. Swoją taneczną przygodę z UDS-em rozpoczęła już na początku jego istnienia - w 2007 roku. Przez wiele lat była tancerką grup reprezentacyjnych, z którymi zdobyła wiele nagród i medali podczas Mistrzostw Polski, Europy i Świata - International Dance Organization. Nalezy do składu głównego grupy UDS Cheerleaders. Od 2018 roku jest instruktorem w Udsie. 
Jako tancerka Studia Tańca UDS pracowała przy oprawie artystycznej wielu wydarzeń i programów telewizyjnych takich jak:„Ceremonia Otwarcia UEFA Euro U21 2017”, „Sopot Top Of The Top Festiwal”, „Dancing With the Stars: Taniec z Gwiazdami",„Sylwester z Polsatem”.
Wraz z grupą UDS była finalistką programu „Mam Talent”. Występowała w roli tancerza-aktora w spektaklu "Lekcja historii - lekcja Niepodległości", który był wystawiany na deskach Teatru Muzycznego w Lublinie.
Zawsze uśmiechnięta, ale i zawsze wymagająca, prowadzi zajęcia głównie z grupami dziecięcymi, w tym od września 2019 roku z grupą reprezentacyjną UDS KIDS.

facebook instagramyoutube

Renata Górniak

Dyplomowany instruktor tańca. Od niedawna mama malutkiego Igora.
Związana  jest z UDS'em od 2007 roku, choć wcześniej swoich sił próbowała w różnych szkołach tańca i domach kultury w Lublinie.
Jako instruktor w UDSie zadebiutowała w 2010 roku.
Wspólnie z UDSem brała udział w programie telewizyjnym "Mam Talent" (2010), wielokrotnie występowała na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata zdobywając zasłużone medale. W 2015 roku reprezentowała nasz kraj podczas targów EXPO w Mediolanie.  
Na jej zajęciach możemy nauczyć się nie tylko kroków tanecznych czy układów, ale i rytmiki oraz koordynacji ruchowej. Mimo licznych grup, które prowadzi stara się podejść do każdego tancerza również indywidualnie. Wymagająca, ale zawsze uśmiechnięta, podczas zajęć ceni sobie dyscyplinę i zaangażowanie. Stara się, aby czas spędzony na sali dla każdego jej  podopiecznego były to miłe chwile, a nie tylko "trening". Największym oczkiem w głowie jest jej synek Igor, lecz miłość do swoich "UDS'owych dzieci "jest tak samo wielka :). 
Jej zajęcia to duża dawka uśmiechu, ale i duża dawka potu. W UDSie pracuje głównie z najmłodszymi tancerzami, dając im tak samo dużo energii ile od nich otrzymuje. Od 2018 jest instruktorem grupy reprezentacyjnej dzieci do lat 7 - UDS SWEETS, a od września 2019 pod jej skrzydła trafiła grupa powyżej 31 lat - UDS FAMILY.

facebook instagramyoutube

Maciek Frąk

Od samego początku związany ze Studiem Tańca UDS. Przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 8 lat. Już rok później po raz pierwszy reprezentował  Polskę na Mistrzostwach Europy federacji IDO. Od tamtej pory uczestniczył  już w ponad dwudziestu zawodach federacji IDO, z każdego eventu przywożąc prestiżowe tytuły i medale takie jak: kilkukrotny tytuł Mistrza Świata, Europy  oraz kilkadziesiąt tytułów Mistrza Polski.
Do swoich  najważniejszych sukcesów zalicza uzyskanie kwalifikacji  wraz z grupą UDS Junior na międzynarodowe zawody taneczne World of Dance w Californii w USA.  Przy okazji wizyty w Los Angeles, szkolił się w Movement Lifestyle czyli jednej z najsławniejszych szkół tańca na świecie.
Jego zdaniem w tańcu najważniejszy jest ciągły rozwój, więc stara się wykorzystać każdą chwilę, aby szkolić się pod okiem różnych instruktorów z Polski i całego świata. 
Jako tancerz występował w programie "Jaka to melodia?"oraz "Pytanie na śniadanie".
Jest cichą i skromną osobą, od której emanuje spokój i równowaga. W tańcu zmienia się nie do poznania i nie można oderwać od niego oczu. Perfekcyjny, ciągle podnoszący dla siebie poprzeczkę, motywujący innych, nieprzerwanie zaskarbia sobie sympatię każdego uczestnika jego zajęć.

facebook instagramyoutube

Klaudia Kosierb

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat. Ze Studiem Tańca UDS związana od 2016 roku początkowo jako tancerka, a potem także jako instruktor.
Reprezentując UDS na Mistrzostwach Polski federacji IDO w 2017 roku zdobyła 3 Złote Medale w kategorii solo hip hop dorośli, solo all styles battles oraz hip hop battles team. Również w  2017 roku  razem z grupą UDS Junior uzyskała kwalifikacje na zawody taneczne World Of Dance w Californii w USA. Podczas pobytu w Los Angeles uczestniczyła wzajęciach w prestiżowym studio Movement Lifestyle. Ciągle podnosi swoje umiejętności szkoląc się na warsztatach i obozach tanecznych. 
W kręgu jej zainteresowań tanecznych znajduje się hip hop, new style, new age, urban dance, jazz funk, house, dancehall, funk styles, vouging, waacking.
Bardzo lubi hip hopowy vibe i takie style jak house, dancehall, new style, ale także style komercyjne. Żyje tańcem. Kocha dzielić się  pasją z innymi. Na każdych zajęciach, które prowadzi, stara się dawać z siebie 100% przekazując innym swoje doświadczenie i wiedzę, jaką do tej pory nabyła.
Bardzo ważny jest dla niej rozwój  i próbowanie nowych, innych rzeczy, a także bycie otwartym na różne style oraz ćwiczenie swoich umiejętności poprzez miłość do tańca i dzielenie się tą miłością z innymi ludźmi.

facebook instagramyoutube

Justyna Więcław

Tańczy od 6 roku życia, a ze Studiem Tańca UDS związana jest od 2016 roku.
Jako tancerka grup reprezentacyjnych UDSu ma na swoim koncie kilkakrotny tytuł Mistrza Polski oraz Mistrzostwo Świata w kategorii hip hop formacje 12-15 lat. Brała udział w spektaklu tanecznym wystawianym w Teatrze Muzycznym w Lublinie  pt. "Lekcja Historii". Do swoich osiągnięć zalicza również występ w programie "Pytanie na śniadanie" oraz udział w ceremonii otwarcia UEFA Euro U21 w 2017 roku oraz  udział z grupą UDS Junior w finale World of Dance w Los Angeles.
Najlepiej czuje się w stylu hip hop, jednakże zna podstawy i stara się rozwijać również w takich stylach jak house, locking, waacking, vogue czy popping. Oprócz choreografii od 4 lat trenuje freestyle.
Stara się nieprzerwanie rozwijać w swojej pasji więc uczestniczy w licznych warsztatach oraz obozach tanecznych m.in. w 2019 roku przez miesiąc szkoliła się w Los Angeles w najlepszych szkołach tańca takich jak Movement Lifestyle czy Millennium Dance Complex. 
Jest pozytywną i energiczną osobą, a na swoich zajęciach stara się przekazywać nie tylko ruchy taneczne, ale również zdobytą wiedzę i dobrą energię. 
Od września 2019 roku w UDSie prowadzi zajęcia głównie z grupami juniorskimi.

facebook instagramyoutube

Krystian Struk

Tańczy od 8 roku życia. Od początku związany z Studiem Tańca UDS. Wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w federacji IDO. Do najważniejszych osiągnięć zalicza uzyskanie kwalifikacje wraz z grupą UDS Junior na międzynarodowe zawody taneczne World od Dance w Californi w USA. Ponadto w roku 2018 uczestniczył w projekcie Studia Tańca UDS w charakterze aktora- tancerza w spektaklu pt. "Lekcja historii- lekcja niepodległości" na deskach Teatru Muzycznego w Lublinie. 
Zaangażowany w działalność Studia Tańca UDS występował jako tancerz w różnego rodzaju pokazach i programach telewizyjnych min. "Pytanie na śniadanie", "Euro u21". 
Szkolił się pod okiem wielu tanecznych osobowości min: Tony Tzar, Kerrie Milne, Kenzo Alvares, Laure Courtellemont, Shaun Evaristo, Ian Eastwood, DenzelChisolm, BoyBoi, Momo Koyama, Mariusz (Maniek) Kotarski, Sandra (Sandy) Rzeźniczak, Ela Osiejewska, Marcin Rębilas, Piotr (Simba) Abramowicz, Anitka Sawicka, Darek Bujnowski, Łukasz Ludwiczak i wielu innych. 
Uważa że taniec to indywidualna przestrzeń w której każdy może wyrazić siebie. Sam dba o rozwój techniki tańca poprzez udział w wielu warsztatach. Jego celem jest przekazanie tych umiejętności na swoich zajęciach z tancerzami. 

facebook instagramyoutube

Michał 'Majkel' Kuśmierzak

Tańcem zajmuje się od 11 lat i związany jest ze Studiem Tańca UDS od początku. W swoim dorobku ma tytuły Mistrza Polski oraz Wicemistrza Europy i Świata.
Twórca tanecznej inicjatywy @pccmovers oraz kanału YouTube "RVCHYvisuals".
Do swoich osiągnięć zalicza również bycie częścią projektów takich jak taneczny spektakl Studia Tańca UDS "Lekcja historii - lekcja Niepodległości",
zawody World Of Dance Finals w Kaliforni oraz taneczne show "MEN.TALITY" choreografów Devina Solomona i Jimmiego Weedena.
Obecnie od 2 lat studiuje i szkoli się tanecznie w Los Angeles w najlepszych szkołach tańca takich jak Movement Lifestyle czy KreativMndz Academy.
W tańcu lubi przełamywać schematy i poznawać nowe sfery ekspresji ruchem. Główną inspiracją jest dla niego muzyka i sztuki wizualne.
Jego misją jest praca nad swoją artystyczą odwagą oraz odwagą swoich uczniów.

facebook instagramyoutube

Paulina Zarębska

Magister kognitywistyki, doktorantka  na kierunku nauki o poznaniu i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Dyplomowany instruktor tańca.
Swoją edukację taneczną rozpoczęła w Ognisku Baletowym w Lublinie. Od 2009 roku jest instruktorem, tancerzem oraz choreografem w Studiu Tańca UDS. Paula specjalizuje się w stylu modern jazz oraz contemporary. Uczy techniki tańca jazzowego oraz klasycznego wzbogacając je o elementy tańca współczesnego. Przywiązuje dużą wagę do techniki tańca, poznawania własnego ciała oraz przekraczania jego granic. Ciało w tańcu traktuje nie tylko jako przedmiot, ale jako podmiot, który przejawia własne „ja” poprzez ruch. Nie zamyka się na jeden styl, na jej zajęciach można nauczyć się również afro jazzu, latin jazzu, broadway jazzu czy lyrical jazzu.
Paula uczestniczyła w kilkadziesięciu szkoleniach z największymi autorytetami tańca z całego świata. W 2013 roku odbyła dwumiesięczne szkolenie w Broadway Connection - szkole tańca show dance w Wiedniu. Podczas pobytu w Austrii wzięła rownież udział w największym festiwalu tańca w Europie -  Impulstanz -Vienna International Dance Festival.
Lubi pracować z ludźmi, sprawiać, że poznają samego siebie i rozwijają swoje umiejętności taneczne. Przy pracy z młodymi tancerzami wykorzystuje swoją zawodową wiedzę kognitywisty do zwiększania efektywności mechanizmów pamięciowych oraz poszerzania  zdolności motorycznych.

facebook instagramyoutube

Wiktoria Uziębło

Od 10 roku życia związana z tańcem. Specjalizuje się w stylach: jazz, modern, balet.
Wieloletnia tancerka Alternatywnego Teatru Tańca i Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ w swoim rodzinnym mieście Siedlce.
Brała czynny udział w spektaklach ATT LUZ: "Dzieci Powstania'44", "Kolory Nadziei", "Szkło", "Nasza klasa w PRL-u II", "Polskie DNA- wolność tańcem malowana", "Symetria", "Gdzie jesteś...Ewo?"
Wraz z zespołem Luz występowała na scenach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zdobyła wiele nagród na Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Świata oraz na prestiżowych turniejach i festiwalach tańca.
Z Lublinem związała się od września 2019 roku jako studentka jednej z lubelskich uczelni oraz instruktor w Studiu Tańca UDS.
Na jej zajęciach tancerze poznają i rozwijają technikę tańca współczesnego oraz uczą się przekazywać emocje poprzez ruch.
Jest charyzmatyczną osobą, z dużym poczuciem humoru i pozytywnym podejściem do życia. Taniec stał się nie tylko jej pasją, ale także sposobem na wyrażanie siebie.
Wiktoria prowadzi w UDSie zajęcia z baletu, jazzu oraz modernu w różnych grupach wiekowych.

facebook instagramyoutube

MARCIN RĘBILAS

Instruktor na stałe współpracujący z UDSem od jesieni 2018.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczął ok. 10/11 lat lat temu, członek takich ekip jak Style Addicted, FNF. Pracował z największymi artystami polskiej sceny muzycznej zarówno jako tancerz jak i choreograf, ma również doświadczenie w pracy z artystą za granicą. Stale zapraszany jako nauczyciel na świecie oraz na terenie całej Polski.
Współtwórca projektu BLACK CAT, skupiającego najlepszych polskich tancerzy.
Wymagający, ambitny i pełen pasji instruktor z wizją.
W UDSie prowadzi raz w miesiącu zajęcia z grupami reprezentacyjnymi UDS Junior oraz UDS, a także zajęcia otwarte dla wszystkich chętnych z cyklu OPEN CLASS  „Tłusty piątek w każdym miesiącu”.

facebook instagramyoutube

Dmytro Vyskorka

Student studiów licencjackich na kierunku informatyka.
Pochodzi z Ukrainy, gdzie rozpoczął swoją przygodę z tańcem już w wieku 12 lat. Większość życia tanecznego spędził w dziedzinie tańca klasycznego oraz współczesnego. Od 2015 roku jest powiązany z UDSem jako tancerz, a od 2018 również jako instruktor grup jazzowych.
Jako tancerz UDSu występował w jednej z głównych ról w spektaklu tanecznym "Lekcja historii - lekcja Niepodległości", który był wystawiany na deskach Teatru Muzycznego w Lublinie. Brał także udział w spektaklu "Iself" w choreografii Pauliny Zarębskiej.
Taniec rozpatruje nie tylko jako sztukę, ale też jako sens życia i narzędzie do ciągłego doskonalenia osobowości poprzez trudności, łamanie szablonów umysłowych i współpracę. W tworzeniu choreografii inspiruje się różnymi, niekiedy bardzo odległymi od siebie rzeczami: muzyką, literaturą, naturą oraz codziennym życiem.
Na zajęciach jest spokojnym, ale wymagającym instruktorem. Dużo uwagi zwraca na pracę nad wytrwałością fizyczną oraz techniką taneczną.
W UDSie prowadzi zajęcia od 2018 roku i zajmuje się głównie grupami jazz/modern powyżej 16 lat.

facebook instagramyoutube

Anna Łukasiak

Założyciel UDS ART COMPLEX i choreograf główny grup reprezentacyjnych Studia Tańca UDS. Magister pedagogiki ze specjalizacją kulturalno-oświatową.
Dyplomowany instruktor tańca ze specjalizacją taniec współczesny (dyplom wydany w roku 2001 przez Ministra  Kultury i Sportu).
Od 2006 roku Sędzia Polskiej Federacji Tańca najwyższej kategorii krajowej. Laureatka nagrody „Trener roku 2004” przyznawanej przez Polską Federację Tańca.
W latach 2010-2011 wykładowca Politechniki Rzeszowskiej na kierunku – instruktor tańca. Pracuje tylko z grupami reprezentacyjnymi Studia Tańca UDS. 
Jako instruktor/choreograf pracuje od 2001 roku. Choreografie, których jest  głównym autorem zdobyły: 
- blisko 20 tytułów Mistrza i Wicemistrza Świata,
- blisko 20 ytułów Mistrza i Wicemistrza Europy,
- ponad 60 tytułów Mistrza Polski.
Była głównym choreografem grup UDSu, które dotarły do finałów programów telewizyjnych takich jak "Mam Talent" edycja 3 (2010), "Got To Dance" edycja 3 i 4 (2013), "Mali Giganci" edycja 4 (2017) oraz "Mam Talent" edycja 10 (2017).  Jako choreograf pracowała także przy oprawie artystycznej taikch programów jak "Dancing With the Stars: Taniec z Gwiazdami", "Sylwester z Polsatem", "Top of The Top Sopot Festival"  oraz "Jaka to Melodia" i "Pytanie na śniadanie". Jest także współautorem choreografii dla mini formacji UDS Adults, która w 2013 roku jako jedyna z Polski została zakwalifikowana na World Sport Dance Games w Kaoshiung (Tajwan), gdzie tancerze zdobyli Brązowy Medal. Jest także głównym choreografem i współautorem sukcesu grupy UDS Junor, która zakwalifikowała się na zawody taneczne  "World of Dance" w Los Angeles (2017). Jest głównym autorem choreografii na Ceremonię Otwarcia EURO UEFA U21 (2017). Reżyser i główny choreograf spektaklu "Lekcja historii - lekcja Niepodległości".
"Póki żyjesz tańcz, bo póki tańczysz - żyjesz".

Back to top