Artykuł
Instruktorzy
by UDS DANCE STUDIO
2017-09-06 13:04:45


facebook instagramyoutube

Adrian Trepiak

Dyplomowany instruktor tańca, magister pedagogiki oraz absolwent podyplomowego studium z grafiki komputerowej.
Tancerz, instruktor oraz choreograf UDS DANCE STUDIO, z którym związany jest od samego początku istnienia.  Szkoli się od wielu lat u najlepszych instruktorów z całego świata: Tucker Barkley, Luther Brown, Kerrie Milne, Lee Daniel, Rob Rich, Kyle Hanagami, Kenzo Alvarez, Kevin Maher, Erica Sobol, Sean Bankhead, Leroy Curwood, Karon Lynn, Tony Tzar, Andy James, Ian Eastwood, Shaun Evaristo, Denzel Chisolm, Maniek Kotarski, Sandy Rzeźniczak, Marcin Rębilas. W czasie swojej tanecznej kariery był dwa razy w Stanach Zjednoczonych, gdzie szkolił  się w najlepszych szkołach tańca na świecie (Millenium Dance Complex, Debbie Reynolds, Movement Lifestyle). Dostał także angaż jako tancerz do Carnivalu Brooklyna Jai’a - show z takimi tancerzami jak Matt Stafannina, Brooklyn Jai czy Kiosia Williams (premiera Los Angeles 2013).
Jest otwartym, ale wymagającym instruktorem. Na zajęciach ważne są dla niego relacje między tancerzami, otwartość  oraz pokora.
Adrian jest współautorem choreografii, które na Mistrzostwach Polski, jak i międzynarodowych zawodach były wielokrotnie nagradzane , w tym aż 3 razy tytułem Mistrza Świata. Jest także współautorem sukcesu grupy UDS Junor, która zakwalifikowała się na prestiżowe zawody taneczne  "World of Dance"  USA 2017.
Justin jako tancerz oraz choreograf pracował z wieloma gwiazdami Polskiej sceny muzycznej. Brał udział w takich programach telewizyjnych jak: "Mam Talent", "Got to dance", "Dancing With the Stars: Taniec z Gwiazdami" oraz "Jaka to Melodia".
Ponad to prowadzi warsztaty w wielu miejscach w całej Polsce, sędziuje imprezy taneczne w tym także poza granicami kraju oraz bierze udział w międzynarodowych warsztatach tanecznych ciągle rozwijając swoje umiejętności w tańcu jak i w innych dziedzinach artystycznych.  Jak sam mówi wszechstronne zainteresowania pozwalają inaczej postrzegać otaczający nas świat oraz mieć w nim coś do powiedzenia.


facebook instagramyoutube

Barbara Kuchta

Dyplomowany instruktor tańca.
Związana z tańcem od najmłodszych lat, swoją przygodę z tą dziedziną sztuki  rozpoczęła w rodzinnym mieście – Sokołów Podlaski  pod czujnym okiem załozycielki UDSu. Od 2007  roku jest instruktorem i choreografem Studia Tańca UDS.
Ma na swoim koncie kilkanaście tytułów Mistrza i Wicemistrza Polski w kategorii hip-hop i show dance. Wielokrotnie reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata organizowanych przez International Dance Organization, zdobywając między innymi tytuł Mistrza i Wicemistrza Europy , tytuł Wicemistrza Świata oraz dwa  Brązowe Medale Mistrzostw Świata. Brała także udział w World Dance Sport Games w Kaoshiung w Tajwanie, gdzie wspólnie z grupą UDS wywalczyła Brązowy Medal.
Jest współautorem 6 choreografii grupy UDS Junior, z których wszystkie zostały nagrodzone tytułem Mistrza Polski i 3-krotnie tytułem Wicemistrza Świata. Jest także  współautorem choreografii grupy dziecięcej UDS Kids, która zdobyła 2-krotnie tytuł Mistrza Świata, 2-krotnie tytuł Wicemistrza Świata oraz tytuł Mistrza Europy w kategorii formacje hip hop do 11 lat. Ponad to jest współtwórcą choreografii Ceremonii Otwarcia UEFA EURO U21 (2017).
Posiada podstawy tańca jazzowego, klasycznego oraz współczesnego. Zdecydowanie najbliższy jej sercu jest hip hop. Na jej zajęciach poznacie wiele odsłon tego stylu od new style, przez dancehall i house, aż po urban choreo i commercial dance. Prowadzi także zajęcia "taniec na szpilkach" czyli High Heels.
Doskonali swoje umiejętności biorąc udział w różnych warsztatach nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju np. w Londynie w Studio 68 oraz Pineapple Dance Studios.
Z grupą UDS brała udział w programach telewizyjnych "Mam Talent" (2010), "Got to Dance" (2013), "Top of The Top Sopot Festival (2013), "Jak to melodia" (2015), "Pytanie na śniadanie" (2017). Natomiast jej podopieczni podbili serca Polski jako uczestnicy programów "Got To Dance" (2014) oraz "Mali Giganci" (2017).
Spotkanie z Basią to wspaniałe taneczne przeżycie. Doświadczona tancerka i instruktorka, ciągle dążąca do perfekcji. Ma doskonały kontakt z dziećmi i dorosłymi, będąc jednocześnie wymagającym trenerem.


facebook instagramyoutube

Paulina Zarębska

Magister kognitywistyki, doktorantka  na kierunku nauki o poznaniu i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Dyplomowany instruktor tańca.
Swoją edukację taneczną rozpoczęła w Ognisku Baletowym w Lublinie. Od 2009 roku jest instruktorem, tancerzem oraz choreografem w Studiu Tańca UDS. Paula specjalizuje się w stylu modern jazz oraz contemporary. Uczy techniki tańca jazzowego oraz klasycznego wzbogacając je o elementy tańca współczesnego. Przywiązuje dużą wagę do techniki tańca, poznawania własnego ciała oraz przekraczania jego granic. Ciało w tańcu traktuje nie tylko jako przedmiot, ale jako podmiot, który przejawia własne „ja” poprzez ruch. Nie zamyka się na jeden styl, na jej zajęciach można nauczyć się również afro jazzu, latin jazzu, broadway jazzu czy lyrical jazzu.
Paula uczestniczyła w kilkadziesięciu szkoleniach z największymi autorytetami tańca z całego świata. W 2013 roku odbyła dwumiesięczne szkolenie w Broadway Connection - szkole tańca show dance w Wiedniu. Podczas pobytu w Austrii wzięła rownież udział w największym festiwalu tańca w Europie -  Impulstanz -Vienna International Dance Festival.
Lubi pracować z ludźmi, sprawiać, że poznają samego siebie i rozwijają swoje umiejętności taneczne. Przy pracy z młodymi tancerzami wykorzystuje swoją zawodową wiedzę kognitywisty do zwiększania efektywności mechanizmów pamięciowych oraz poszerzania  zdolności motorycznych.


facebook instagramyoutube

Jarek Siegieda

Związany z tańcem od najmłodszych lat, pierwsze taneczne kroki stawiał w zespole tańca ludowego. Swoją artystyczną pasję rozwijał także w lubelskim Teatrze Muzycznym, gdzie spełniał się na scenie jako aktor. Od 2007 roku tancerz Studia Tańca UDS , a od 2016 roku także instruktor i choreograf UDSu.
W tańcu według niego ważny jest ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności. W 100% zgadza się z amerykańskim pisarzem Napoleonem Hillem, że "Siła i rozwój przychodzą tylko wraz z wysiłkiem i zmaganiem”. Szkolił się na wielu warsztatach pod okiem takich tancerzy i choreografów jak: Andye Jamieson, Lee Daniel, Devin Solomon, Rie Hata, BIBI Skodova, Louis „Scoobie” Warning, Mariusz „Maniek” Kotarski, Paulina Figińska, Sandra „Sandy” Rzeźniczak, Marcin Rębilas, Marcin Mroziński, Łukasz Ludwiczak, Paula Gorgoń, Ela Osiejewska, Paweł „Tolek” Tolak, Darek Bujnowski, Paweł „Gajos” Gaj, Joanna „MJ” Ostrowska, Jose "Boy Boi" Tena, Kenzo Alvares, Momo Koyama, Kerrie Milne czy Tony Tzar.
Jako tancerz Studia Tańca UDS wielokrotnie reprezentował Polskę na międzynarodowych imprezach takich jak Mistrzostwa Europy czy Mistrzostwa Świata. Ma na swoim koncie wiele tytułów Mistrza i Wicemistrza Polski oraz tytuł II i III Wicemistrza Świata. Razem z grupą UDS był finalistą programu "Mam Talent" (2010), "Got to Dance" (2013), a także występował w projektach takich jak: Sopot Top Of The Top Festiwal, premiera marki Volvo, konferencja Aviva, spektakl taneczny "Teatr w Budowie" w CSK w Lublinie itp..
Jego zajęcia charakteryzują się pozytywną atmosferą, różnorodnością w kwestiach choreograficznych oraz ciągłym motywowaniem tancerzy do zrozumienia i rozwinięcia świadomości swojego ciała. Tańczy wszędzie, gdzie tylko jest to możliwe zarażając pozytywną energią wszystkich wokół.
”Wiele ludzi tańczy „po prostu”, „bo taka jest moda”, „bo chcą robić coś więcej niż uczenie się w szkole czy spotykanie się ze znajomymi”, „bo rodzice zapisali”, „a czemu nie” i tym podobne. Dla niego liczy się świadomość ruchu, świadomość tego czym jest taniec. Według niego taniec otwiera emocjonalnie poprzez interpretacje muzyki zarówno ciałem jak i umysłem, uczy kreatywności, inspiruje do robienia rzeczy, o których nigdy przedtem byśmy nie pomyśleli, otwiera na ludzi, wywiera pozytywny wpływ na samopoczucie, rozwija pod wieloma względami. 


facebook instagramyoutube

Nikola Zielińska

Studentka dziennych studiów magisterskich na kierunku: fizjoterapia.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat. Od 2007 roku związna ze Studiem Tańca UDS, najpierw jako tancerka grup reprezentacyjnych, a od 2015 roku jako instruktor i choreograf. Należy także do składu głównego grupy UDS Cheerleaders. Preferuje style tańca takie jak: hip hop, new style, house, dancehall.
Jako tancerka Studia Tańca UDS wielokrotnie reprezentowała Polskę na międzynarodowych imprezach tanecznych.  Ma na swoim koncie wiele osiągnięć m.in. kilkanaście tytułów Mistrza Polski oraz kilka tytułów Mistrza i Wicemistrza Świata i Europy.
Jako tancerka tworzyła oprawę artystyczną na wielu wydarzeniach, takich jak: premiera Toyoty, Ceremonia Otwarcia UEFA Euro U21 2017, Gala Mistrzów Sportu, premiera modelu Mitshubishi,  Gala Otwarcia Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, pokaz w progamie "Jaka to melodia" i wiele innych.
Jako instruktor pracuje głównie z dziećmi i młodzieżą w wieku 11-15 lat. Prowadząc zajęcia stara się wprowadzić przyjazną atmosferę sprzyjającą efektywnej pracy. Stara się zbudować z uczestnikami zajęć jak najbardziej partnerską relację, tak aby każdy czuł się na sali dobrze i swobodnie. Za cel w pracy z młodzieżą stawia sobie budowanie w nich pewności siebie i chęci do samorozwoju.
Sama również dba o rozwój swoich umiejętności biorąc udział w wielu warsztatach i szkoleniach zarówno z zakresu preferowanych stylów tańca jak i innych takich jak jazz, modern jazz czy contemporary. Szkoliła się między innymi u takich instruktorów jak: Anna Wielogórska, Paulina Figińska, Thierry Verger Eizra, Marcin Mroziński, Natalia Madejczyk, Mariusz „Maniek” Kotarski, Kerrie Milne, Kenzo Alvares, Sandra "Sandy" Rzeźniczak, Momo Koyama, Marcin Rębilas, Stefano Silvino, Patryk Brdey, Joahim Uetake. 
"Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia. Jest samym życiem.”


facebook instagramyoutube

Renata Górniak

Dyplomowany instruktor tańca. Od niedawna mama malutkiego Igora.
Związana  jest z UDS'em od 2007 roku, choć wcześniej swoich sił próbowała w różnych szkołach tańca i domach kultury w Lublinie. Jako instruktor w UDSie zadebiutowała w 2010 roku.
Wspólnie z UDSem brała udział w programie telewizyjnym "Mam Talent" (2010), wielokrotnie występowała na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata zdobywając zasłużone medale. W 2015 roku reprezentowała nasz kraj podczas targów EXPO w Mediolanie.  
Na jej zajęciach możemy nauczyć się nie tylko kroków tanecznych czy układów, ale i rytmiki oraz koordynacji ruchowej. Mimo licznych grup, które prowadzi stara się podejść do każdego tancerza również indywidualnie. Wymagająca, ale zawsze uśmiechnięta, podczas zajęć ceni sobie dyscyplinę i zaangażowanie. Stara się, aby czas spędzony na sali dla każdego jej  podopiecznego były to miłe chwile, a nie tylko "trening". Największym oczkiem w głowie jest jej synek Igor, lecz miłość do swoich "UDS'owych dzieci "jest tak samo wielka :).
Jej zajęcia to duża dawka uśmiechu, ale i duża dawka potu. W UDSie pracuje głównie z najmłodszymi tancerzami, dając im tak samo dużo energii ile od nich otrzymuje.


facebook instagramyoutube

Maciek Frąk

Od samego początku związany ze Studiem Tańca UDS. Przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 8 lat. Już rok później po raz pierwszy reprezentował  Polskę na Mistrzostwach Europy federacji IDO. Od tamtej pory uczestniczył  już w ponad dwudziestu zawodach federacji IDO, z każdego eventu przywożąc prestiżowe tytuły i medale takie jak: kilkukrotny tytuł Mistrza Świata, Europy  oraz kilkadziesiąt tytułów Mistrza Polski.
Do swoich  najważniejszych sukcesów zalicza uzyskanie kwalifikacji  wraz z grupą UDS Junior na międzynarodowe zawody taneczne World of Dance w Californii w USA.  Przy okazji wizyty w Los Angeles, szkolił się w Movement Lifestyle czyli jednej z najsławniejszych szkół tańca na świecie.
Jego zdaniem w tańcu najważniejszy jest ciągły rozwój, więc stara się wykorzystać każdą chwilę, aby szkolić się pod okiem różnych instruktorów z Polski i całego świata. Uczęszczał na zajęcia m.in do Mańka Kotarskiego, Marcina Rębilasa, Sandy Rzeźniczak, Tonego Tzara, Laurce Courtellemont, Lyla Benigi, Shauna Evaristo, Tuckera Barkleya czy Kenzo Alvaresa.
Jako tancerz występował w programie "Jaka to melodia?"oraz "Pytanie na śniadanie".
Jest cichą i skromną osobą, od której emanuje spokój i równowaga. W tańcu zmienia się nie do poznania i nie można oderwać od niego oczu. Perfekcyjny, ciągle podnoszący dla siebie poprzeczkę, motywujący innych, nieprzerwanie zaskarbia sobie sympatię każdego uczestnika jego zajęć.


facebook instagramyoutube

Klaudia Kosierb

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat. Ze Studiem Tańca UDS związana od 2016 roku początkowo jako tancerka, a potem także jako instruktor.
Reprezentując UDS na Mistrzostwach Polski federacji IDO w 2017 roku zdobyła 3 Złote Medale w kategorii solo hip hop dorośli, solo all styles battles oraz hip hop battles team. Również w  2017 roku  razem z grupą UDS Junior uzyskała kwalifikacje na zawody taneczne World Of Dance w Californii w USA. Podczas pobytu w Los Angeles uczestniczyła wzajęciach w prestiżowym studio Movement Lifestyle.
W kręgu jej zainteresowań tanecznych znajduje się hip hop, new style, new age, urban dance, jazz funk, house, dancehall, funk styles, vouging, waacking.
Ciągle podnosi swoje umiejętności szkoląc się na warsztatach i obozach tanecznych. Uczestniczyła w lekcjach wielu znanych choreografów takich jak: Tony Tzar, Kerrie Milne, Brian Friedman, Kenzo Alvares, Lyle Beniga, WilldaBeast, Cj Salvador, Les Twins, Laure Courtellemont, Shaun Evaristo, Ian Eastwood, Brian Puspos, Lando Wilkins, Kealynn Harris, Kapela Marna, Kyle Hanagami, Marissa Osato, Koharu Sugawara, Jonte' Moaning, DenzelChisolm, Lee Daniel, Andye Jamieson, Rie Hata, BoyBoi, Momo Koyama, Mariusz (Maniek) Kotarski, Sandra (Sandy) Rzeźniczak, Ela Osiejewska, Marcin Rębilas, Piotr (Simba) Abramowicz, Anitka Sawicka, Darek Bujnowski, Łukasz Ludwiczak, Ryfa, Tomasz Prządka, Julia Żytko, Adrianna Piechówka, Klaudia Antos, Wojtek (Wojtas) Osiejewski, Błażej (Bzyga) Górski i wielu innych.
W 2016 brała udział w ogólnopolskim projekcie tanecznym Board Game Tour prowadzonym przez Anitkę Sawicką i Piotra (Simbę) Abramowicza.
Podczas UDS Campu 2017 wystąpiła także w roli choreografa i prowadziła zajęcia razem z Adrianem Justinem Trepiakiem.
Bardzo lubi hip hopowy vibe i takie style jak house, dancehall, new style, ale także style komercyjne. Żyje tańcem. Kocha dzielić się  pasją z innymi. Na każdych zajęciach, które prowadzi, stara się dawać z siebie 100% przekazując innym swoje doświadczenie i wiedzę, jaką do tej pory nabyła.
Bardzo ważny jest dla niej rozwój  i próbowanie nowych, innych rzeczy, a także bycie otwartym na różne style oraz ćwiczenie swoich umiejętności poprzez miłość do tańca i dzielenie się tą miłością z innymi ludźmi.

facebook instagramyoutube

Ewelina Maleszyk

Studentka studiów magisterskich - kierunek Chemia Kryminalistyczna.
Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się już w przedszkolu. Najpierw był to taniec towarzyski, potem baletowy, a dopiero później jej serce skradł hip hop dance.
Związana z UDSem do 2007 roku najpierw była tancerką grupy reprezentacyjnej UDS Junior, potem grupy UDS "D1", a od 2015 roku została instruktorem i choreografem.
Ma na swoim koncie wiele nagród i medali zdobytych w kategorii formacje oraz małe grupy podczas Mistrzostw Polski, Europy i Świata International Dance Organization. Była choreografem jednej z grup reprezentacyjnych „UDS Manolo” – finalistów Mistrzostw Polski w 2016. Jako tancerka Studia Tańca UDS brała udział w wielu projektach tanecznych dotyczących programów telewizyjnych takich jak „Taniec z Gwiazdami”, „Mam talent” oraz „Sylwester z Polsatem”, “Sopot Top Of The Top Festival” oraz "Jaka to melodia".
Doskonali swoje umiejętności na warsztatach i obozach tanecznych pod okiem najlepszych choreografów z całego światam, m.in. Kenzo Alvarez (Holandia), Tony Czar (USA), Lyle Beniga (USA), Johnny Erasme (USA) , Ian Eastwood (USA), Brian Puspos (USA), , Lando Wilkins (USA), Quick Crew (Norwegi), Marissa Osato (USA), S**T KINGZ (Japan),  Maniek Kotarski (Polska), Sandy Rzeźniczak (Polska),Marcin Rębilas (Polska) , Ela Osiejewska (Polska), Łukasz Ludwiczak (Polska) i wiele innych.
Stawia przede wszystkim na rozwój taneczny i indywidualne podejście do każdego tancerza.
Jest sympatyczną, ambitna tancerką, której nigdy nie schodzi uśmiech z twarzy, a swoją optymistyczną osobowością potrafi „rozbroić” nawet wymagającą szefową UDu.
Pasja, zaangażowanie i uśmiech… tym zarazi Was Ewelina podczas swoich zajęć.

facebook instagramyoutube

Karolina Frąk

Studentka studiów magisterskich na kierunku: farmacja.
Taniec towarzyszy jej od najmłodszych lat. Swoją taneczną przygodę z UDS-em rozpoczęła już na początku jego istnienia - w 2007 roku. Przez wiele lat była tancerką grup reprezentacyjnych, z którymi zdobyła wiele nagród i medali podczas Mistrzostw Polski, Europy i Świata - International Dance Organization.
Obecnie należy do składu głównego UDS Cheerleaders.
Jako tancerka Studia Tańca UDS pracowała przy oprawie artystycznej wielu wydarzeń i programów telewizyjnych takich jak:„Ceremonia Otwarcia UEFA Euro U21 2017”, „Sopot Top Of The Top Festiwal”, „Dancing With the Stars: Taniec z Gwiazdami",„Sylwester z Polsatem”.
Wraz z grupą UDS była finalistką programu „Mam Talent”.
Zawsze uśmiechnięta, ale i zawsze wymagająca prowadzi zajęcia głównie z grupami dziecięcymi.

facebook instagramyoutube

Magdalena Mróz

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2012 roku. Od 2014 jest tancerką grupy reprezentacyjnej dorosłej „UDS D1”, z którą wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski w zawodach federacji IDO. Wielokrotnie reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata zdobywając wysokie lokaty. Szkoliła się pod okiem najlepszych instruktorów z całego Świata m.in Lyle Beniga , Kaelynn Harris, Tony Tzar, Ian Eastwood, Brian Puspos, Kenzo Alvares , Lando Wilkins , Tricia Miranda , Hollywood , Kerrie Milne , Momo Koyama , Maniek Kotarski, Sandy Rzeźniczak, Marcin Rębilas , Łukasz Ludwiczak. Wraz z grupą UDS Junior zakwalifikowała się na zawody World of Dance w Kalifornii w USA, gdzie szkoliła się w jednej z najbardziej prestiżowych szkół tańca na Świecie - Movement Lifestyle. Jej umiejętności taneczne można było podziwiać m.in podczas Ceremonii Otwarcia UEFA Euro U21 oraz w programach telewizyjnych takich jak „Pytanie na Śniadanie”. Magda prowadzi zajęcia głównie z tancerzami początkującymi.

Marcin Rębilas

facebook instagramyoutube

MARCIN RĘBILAS

Instruktor na stałe współpracujący z UDSem od jesieni 2018. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął ok. 10/11 lat lat temu, członek takich ekip jak Style Addicted, FNF. Pracował z największymi artystami polskiej sceny muzycznej zarówno jako tancerz jak i choreograf, ma również doświadczenie w pracy z artystą za granicą. Stale zapraszany jako nauczyciel na świecie oraz na terenie całej Polski. Wymagający, ambitny i pełen pasji instruktor z wizją. W Udsie prowadzi zajęcia MASTER CLASS z grupami reprezentacyjnymi oraz zajęcia OPEN CLASS z cyklu „Tłusty piątek w każdym miesiącu”.


facebook instagramyoutube

Anna Łukasiak

Założyciel UDS ART COMPLEX i choreograf główny grup reprezentacyjnych Studia Tańca UDS. Magister pedagogiki ze specjalizacją kulturalno-oświatową.
Dyplomowany instruktor tańca ze specjalizacją taniec współczesny (dyplom wydany w roku 2001 przez Ministra  Kultury i Sportu).
Od 2006 roku Sędzia Polskiej Federacji Tańca najwyższej kategorii krajowej. Laureatka nagrody „Trener roku 2004” przyznawanej przez Polską Federację Tańca.
W latach 2010-2011 wykładowca Politechniki Rzeszowskiej na kierunku – instruktor tańca. Pracuje tylko z grupami reprezentacyjnymi Studia Tańca UDS. 
Jako instruktor/choreograf pracuje od 2001 roku. Choreografie, których jest  głównym autorem zdobyły: 
- blisko 20 tytułów Mistrza i Wicemistrza Świata,
- blisko 20 ytułów Mistrza i Wicemistrza Europy,
- ponad 60 tytułów Mistrza Polski.
Była głównym choreografem grup UDSu, które dotarły do finałów programów telewizyjnych takich jak "Mam Talent" edycja 3 (2010), "Got To Dance" edycja 3 i 4 (2013), "Mali Giganci" edycja 4 (2017) oraz "Mam Talent" edycja 10 (2017).  Jako choreograf pracowała także przy oprawie artystycznej taikch programów jak "Dancing With the Stars: Taniec z Gwiazdami", "Sylwester z Polsatem", "Top of The Top Sopot Festival"  oraz "Jaka to Melodia" i "Pytanie na śniadanie". Jest także współautorem choreografii dla mini formacji UDS Adults, która w 2013 roku jako jedyna z Polski została zakwalifikowana na World Sport Dance Games w Kaoshiung (Tajwan), gdzie tancerze zdobyli Brązowy Medal. Jest także głównym choreografem i współautorem sukcesu grupy UDS Junor, która zakwalifikowała się na zawody taneczne  "World of Dance" w Los Angeles (2017). Jest głównym autorem choreografii na Ceremonię Otwarcia EURO UEFA U21 (2017). Reżyser i główny choreograf spektaklu "Lekcja historii - lekcja Niepodległości".
"Póki żyjesz tańcz, bo póki tańczysz - żyjesz".

Back to top