Artykuł
Instruktorzy
by UDS DANCE STUDIO
2017-09-06 13:04:45

facebook instagramyoutube

Adrian Trepiak

Dyplomowany instruktor tańca, magister pedagogiki oraz absolwent podyplomowego studium z grafiki komputerowej.
Tancerz, instruktor oraz choreograf UDS, z którym związany jest od samego początku istnienia.  Szkoli się od wielu lat u najlepszych instruktorów z całego świata. Jako tancerz występował w Los Angeles w projekcie "Carnival" w choreografii Brooklyna Jai’a (premiera Los Angeles 2013).
Jest otwartym, ale wymagającym instruktorem. Na zajęciach ważne są dla niego relacje między tancerzami, otwartość  oraz pokora.
Adrian jest współautorem choreografii, które na Mistrzostwach Polski, jak i międzynarodowych zawodach były wielokrotnie nagradzane , w tym aż 3 razy tytułem Mistrza Świata. Jest także współautorem sukcesu grupy UDS Junor, która zakwalifikowała się na prestiżowe zawody taneczne  "World of Dance"  USA 2017.
Justin jako tancerz oraz choreograf pracował z wieloma gwiazdami Polskiej sceny muzycznej. Brał udział w takich programach telewizyjnych jak: "Mam Talent", "Got to dance", "Dancing With the Stars: Taniec z Gwiazdami" oraz "Jaka to Melodia". Był głównym bohaterem w spektaklu tanecznym "Lekcja historii - lekcja Niepodległości" oraz współautorem choreografii do Ceremonii Otwarcia EURO U21 w 2017 roku.
Ponad to prowadzi warsztaty w wielu miejscach w całej Polsce, sędziuje imprezy taneczne w tym także poza granicami kraju oraz bierze udział w międzynarodowych warsztatach tanecznych ciągle rozwijając swoje umiejętności w tańcu jak i w innych dziedzinach artystycznych.  Jak sam mówi wszechstronne zainteresowania pozwalają inaczej postrzegać otaczający nas świat oraz mieć w nim coś do powiedzenia.

facebook instagramyoutube

Paulina Zarębska

Magister kognitywistyki, doktorantka  na kierunku nauki o poznaniu i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Dyplomowany instruktor tańca.
Swoją edukację taneczną rozpoczęła w Ognisku Baletowym w Lublinie. Od 2009 roku jest instruktorem, tancerzem oraz choreografem w Studiu Tańca UDS. Paula specjalizuje się w stylu modern jazz oraz contemporary. Uczy techniki tańca jazzowego oraz klasycznego wzbogacając je o elementy tańca współczesnego. Przywiązuje dużą wagę do techniki tańca, poznawania własnego ciała oraz przekraczania jego granic. Ciało w tańcu traktuje nie tylko jako przedmiot, ale jako podmiot, który przejawia własne „ja” poprzez ruch. Nie zamyka się na jeden styl, na jej zajęciach można nauczyć się również afro jazzu, latin jazzu, broadway jazzu czy lyrical jazzu.
Paula uczestniczyła w kilkadziesięciu szkoleniach z największymi autorytetami tańca z całego świata. W 2013 roku odbyła dwumiesięczne szkolenie w Broadway Connection - szkole tańca show dance w Wiedniu. Podczas pobytu w Austrii wzięła rownież udział w największym festiwalu tańca w Europie -  Impulstanz -Vienna International Dance Festival.
Lubi pracować z ludźmi, sprawiać, że poznają samego siebie i rozwijają swoje umiejętności taneczne. Przy pracy z młodymi tancerzami wykorzystuje swoją zawodową wiedzę kognitywisty do zwiększania efektywności mechanizmów pamięciowych oraz poszerzania  zdolności motorycznych.

facebook instagramyoutube

Renata Górniak

Dyplomowany instruktor tańca. Od niedawna mama malutkiego Igora.
Związana  jest z UDS'em od 2007 roku, choć wcześniej swoich sił próbowała w różnych szkołach tańca i domach kultury w Lublinie. Jako instruktor w UDSie zadebiutowała w 2010 roku.
Wspólnie z UDSem brała udział w programie telewizyjnym "Mam Talent" (2010), wielokrotnie występowała na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata zdobywając zasłużone medale. W 2015 roku reprezentowała nasz kraj podczas targów EXPO w Mediolanie.  
Na jej zajęciach możemy nauczyć się nie tylko kroków tanecznych czy układów, ale i rytmiki oraz koordynacji ruchowej. Mimo licznych grup, które prowadzi stara się podejść do każdego tancerza również indywidualnie. Wymagająca, ale zawsze uśmiechnięta, podczas zajęć ceni sobie dyscyplinę i zaangażowanie. Stara się, aby czas spędzony na sali dla każdego jej  podopiecznego były to miłe chwile, a nie tylko "trening". Największym oczkiem w głowie jest jej synek Igor, lecz miłość do swoich "UDS'owych dzieci "jest tak samo wielka :). 
Jej zajęcia to duża dawka uśmiechu, ale i duża dawka potu. W UDSie pracuje głównie z najmłodszymi tancerzami, dając im tak samo dużo energii ile od nich otrzymuje. Od 2018 jest instruktorem grupy reprezentacyjnej dzieci do lat 7 - UDS SWEETS, a od września 2019 pod jej skrzydła trafiła grupa powyżej 31 lat - UDS FAMILY.

facebook instagramyoutube

Karolina Frąk

Studentka studiów magisterskich na kierunku: farmacja.
Taniec towarzyszy jej od najmłodszych lat. Swoją taneczną przygodę z UDS-em rozpoczęła już na początku jego istnienia - w 2007 roku. Przez wiele lat była tancerką grup reprezentacyjnych, z którymi zdobyła wiele nagród i medali podczas Mistrzostw Polski, Europy i Świata - International Dance Organization. Nalezy do składu głównego grupy UDS Cheerleaders. Od 2018 roku jest instruktorem w Udsie. 
Jako tancerka Studia Tańca UDS pracowała przy oprawie artystycznej wielu wydarzeń i programów telewizyjnych takich jak:„Ceremonia Otwarcia UEFA Euro U21 2017”, „Sopot Top Of The Top Festiwal”, „Dancing With the Stars: Taniec z Gwiazdami",„Sylwester z Polsatem”.
Wraz z grupą UDS była finalistką programu „Mam Talent”. Występowała w roli tancerza-aktora w spektaklu "Lekcja historii - lekcja Niepodległości", który był wystawiany na deskach Teatru Muzycznego w Lublinie.
Zawsze uśmiechnięta, ale i zawsze wymagająca prowadzi zajęcia głównie z grupami dziecięcymi, w tym od września 2019 roku z grupą reprezentacyjną UDS KIDS.

facebook instagramyoutube

Nikola Zielińska

Studentka dziennych studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia. Od 2007 roku związna ze Studiem Tańca UDS, najpierw jako tancerka grup reprezentacyjnych, a od 2015 roku jako instruktor i choreograf. Preferuje style tańca takie jak: hip hop, new style, house, dancehall, a także balet, jazz oraz modern.
Jako tancerka Studia Tańca UDS ma na swoim koncie wiele osiągnięć m.in. kilkanaście tytułów Mistrza Polski oraz kilka tytułów Mistrza i Wicemistrza Świata i Europy.
Jako tancerka tworzyła oprawę artystyczną na wielu wydarzeniach, takich jak: premiera Toyoty, Ceremonia Otwarcia UEFA Euro U21 2017, Gala Mistrzów Sportu, premiera modelu Mitshubishi,  Gala Otwarcia Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, pokaz w progamie "Jaka to melodia", spektakl taneczny "Lekcja historii - lekcja Niepodległości", "iSelf" i wiele innych.
Nieustannie dba o rozwój swoich umiejętności biorąc udział w wielu warsztatach i szkoleniach z zakresu preferowanych stylów tańca.
W Udsie pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Prowadząc zajęcia stara się wprowadzić przyjazną atmosferę sprzyjającą efektywnej pracy. Stara się zbudować z uczestnikami zajęć jak najbardziej partnerską relację, tak aby każdy czuł się na sali dobrze i swobodnie. Za cel w pracy z młodzieżą stawia sobie budowanie w nich pewności siebie i chęci do samorozwoju.

facebook instagramyoutube

Joanna Filipek

Inżynier biomedycyny oraz studentka studiów magisterskich o specjalizacji elektroniczna aparatura i informatyka medyczna. 
Pierwsze kroki taneczne stawiała w wieku 12 lat w ośrodku kultury w rodzinym mieście. Hobby przerodziło się w pasję, gdy poznała kulturę hip hopu i od tamtej pory rozwija intensywnie swoje umiejętności w tym stylu, podnosząc swoje umiejętności na wielu warsztatach. Związana z UDSem od 2015 roku. Jako tancerka brała udział m.in. przy Ceremonii Otwarcia Piłkarskich Mistrzostw Europy do lat 21 UEFA Euro U21. Należy również do głównego składu UDS Cheerleaders angażującego się w oprawy artystyczne wydarzeń sportowych na terenie Lublina i całej Polski. 
Pozytywna energia, uśmiech i wyrozumiałość jest tym na czym bazuje w pracy z ludźmi. Na swoich zajęciach kładzie nacisk na muzykalność, kreatywność swoich podopiecznych oraz poszerzanie przez nich samych swoich umiejętności ruchowych za pomocą odpowiednich ćwiczeń. Odnajduje się znakomicie w pracy z dziećmi i dba o to, aby zajęcia poza rozwojem tanecznym sprawiały im również radość i pobudzały ich wyobraźnie. Jako instruktor najmłodszych grup dziecięcych wkłada całe swoje serce, aby przekazać swoim uczniom wiedzę jaką posiada i marzy o tym, aby każdy maluszek pokochał taniec tak jak ona.

facebook instagramyoutube

Wiktoria Uziębło

Od 10 roku życia związana z tańcem. Specjalizuje się w stylach: jazz, modern, balet.
Wieloletnia tancerka Alternatywnego Teatru Tańca i Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ w swoim rodzinnym mieście Siedlce.
Brała czynny udział w spektaklach ATT LUZ: "Dzieci Powstania'44", "Kolory Nadziei", "Szkło", "Nasza klasa w PRL-u II", "Polskie DNA- wolność tańcem malowana", "Symetria", "Gdzie jesteś...Ewo?"
Wraz z zespołem Luz występowała na scenach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zdobyła wiele nagród na Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Świata oraz na prestiżowych turniejach i festiwalach tańca.
Z Lublinem związała się od września 2019 roku jako studentka jednej z lubelskich uczelni oraz instruktor w Studiu Tańca UDS.
Na jej zajęciach tancerze poznają i rozwijają technikę tańca współczesnego oraz uczą się przekazywać emocje poprzez ruch.
Jest charyzmatyczną osobą, z dużym poczuciem humoru i pozytywnym podejściem do życia. Taniec stał się nie tylko jej pasją, ale także sposobem na wyrażanie siebie.
Wiktoria prowadzi w UDSie zajęcia z baletu, jazzu oraz modernu w różnych grupach wiekowych.

facebook instagramyoutube

Sebastian Zajączkowski

Związany ze Studiem Tańca UDS od 7 lat. Już po pierwszym roku edukacji tanecznej  miał okazję uczestniczyć w Krajowych Mistrzostwach IDO. Od tamtej pory wraz z grupą UDS JUNIOR, czy też później grupą UDS, zdobywał liczne tytuły o randze ogólnopolskiej jak i światowej. Wielokrotnie stanął na najwyższym podium Mistrzostw Polski, a także Mistrzostw Świata. 
W 2017 roku po uzyskaniu kwalifikacji na Litwie, uczestniczył z grupą UDS Junior w finałach World of Dance w USA. W trakcie trwania zawodów w Stanach Zjednoczonych szkolił się w najlepszych szkołach tańca takich jak Millenium Dance Complex czy Movement Lifestyle. Nadal nieustannie dba o swój rozwój taneczny i  uczęszcza na zajęcia do cenionych choreografów przy każdej możliwej okazji.
Jako tancerz UDSu występował w programie „Pytanie na śniadanie” oraz podczas Ceremonii Otwarcia EURO U21. Jako aktor-tancerz brał udział w spektaklu tanecznym pt. "Lekcja historii - lekcja Niepodległości", który wystawiany był na deskach Teatru Muzycznego w Lublinie.
W sezonie 2018/2019 okazał się najlepszy spośród tancerzy zaawansowanych UDSu i wygrał konkurs #UDSD1challenge oraz otrzymał artystyczne stypendium Studia Tańca UDS.
Sebastian to uśmiechnięta, pełna energii osoba, która stale eksploruje w przestrzeni ruchu. Ważny jest dla niego rozwój w różnych stylach, próbowanie nowych rzeczy, przełamywanie barier oraz praca jaką trzeba włożyć, aby stale podnosić sobie poprzeczki.

facebook instagramyoutube

Justyna Więcław

Tańczy od 6 roku życia, a ze Studiem Tańca UDS związana od 2016 roku. Jako tancerka grup reprezentacyjnych ma na swoim koncie kilkakrotny tytuł mistrza polski oraz mistrzostwo świata w kategorii hip hop formacje 12-15 lat. Brała udział w spektaklu tanecznym wystawianym w Teatrze Muzycznym w Lublinie  pt. "Lekcja Historii". Do swoich osiągnięć zalicza również występ w programie "Pytanie na śniadanie" oraz udział w ceremonii otwarcia UEFA Euro U21 w 2017 roku. W 2017 wraz z grupą UDS Junior uzyskała kwalifikacje na jedne z najbardziej prestiżowych zawodów tanecznych World of Dance odbywających się w Los Angeles. W wakacje 2019 ponownie odwiedziła Los Angeles by przez miesiąc szkolić się w jednych z najlepszych szkół tańca takich jak Movement Lifestyle czy Millennium Dance Complex. Najlepiej czuje się w stylu hip hop, jednakże zna podstawy i stara się rozwijać również w takich stylach jak house, locking, waacking, vogue czy popping. Oprócz choreografii od 4 lat trenuje freestyle.
Stara się nieprzerwanie rozwijać w swojej pasji więc uczestniczy w licznych warsztatach oraz obozach tanecznych. Jest pozytywną i energiczną osobą a na swoich zajęciach stara się przekazywać nie tylko ruchy taneczne a również zdobytą wiedzę i dobrą energię. 
Od września 2019 roku w UDSie pod jej skrzydła trafiły głównie zaawansowane grupy juniorskie.

facebook instagramyoutube

Krystian Struk

Tańczy od 8 roku życia. Od początku związany z Studiem Tańca UDS. Wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w federacji IDO. Do najważniejszych osiągnięć zalicza uzyskanie kwalifikacje wraz z grupą UDS Junior na międzynarodowe zawody taneczne World od Dance w Californi w USA. Ponadto w roku 2018 uczestniczył w projekcie Studia Tańca UDS w charakterze aktora- tancerza w spektaklu pt. "Lekcja historii- lekcja niepodległości" na deskach Teatru Muzycznego w Lublinie. 
Zaangażowany w działalność Studia Tańca UDS występował jako tancerz w różnego rodzaju pokazach i programach telewizyjnych min. "Pytanie na śniadanie", "Euro u21". 
Szkolił się pod okiem wielu tanecznych osobowości min: Tony Tzar, Kerrie Milne, Kenzo Alvares, Laure Courtellemont, Shaun Evaristo, Ian Eastwood, DenzelChisolm, BoyBoi, Momo Koyama, Mariusz (Maniek) Kotarski, Sandra (Sandy) Rzeźniczak, Ela Osiejewska, Marcin Rębilas, Piotr (Simba) Abramowicz, Anitka Sawicka, Darek Bujnowski, Łukasz Ludwiczak i wielu innych. 
Uważa że taniec to indywidualna przestrzeń w której każdy może wyrazić siebie. Sam dba o rozwój techniki tańca poprzez udział w wielu warsztatach. Jego celem jest przekazanie tych umiejętności na swoich zajęciach z tancerzami. 

facebook instagramyoutube

Ania Stoliar

Studentka dziennych studiów magisterskich na kierunku: dziennikarstwo - specjalizacja public relations. 
Z Lublinem jest od kilku lat  związana jako studentka, a z UDSem jako tancerka.
Uczestniczyła w wielu międzynarodowych imprezach tanecznych takich jak Mistrzostwa Ukrainy, na których osiągnęła tytuł Wicemistrza w kategorii formacje hip hop w wieku 18 – 26 lat.
Preferuje style tańca takie jak: hip hop, house, new style, dancehall. Ciągle podnosi swoje umiejętności uczestnicząc we wszystkich możliwych warsztatach tanecznych.
Jej zajęcia charakteryzują się pozytywną atmosferą, ogromną motywacją oraz dużą dawką energii. Bardzo ważne jest dla niej, aby każdy jej podopieczny czuł się potrzebny, dlatego ma indywidualne podejście do każdego tancerza w grupie. Swoich tancerzy zaraża uśmiechem oraz pozytywnie zakręconą energią, której ma pod dostatkiem.
Od października 2019 jest w Udsie instruktorem grup dziecięcych oraz juniorskich.

facebook instagramyoutube

Dmytro Vyskorka

Student studiów licencjackich na kierunku informatyka.
Pochodzi z Ukrainy, gdzie rozpoczął swoją przygodę z tańcem już w wieku 12 lat. Większość życia tanecznego spędził w dziedzinie tańca klasycznego oraz współczesnego. Od 2015 roku jest powiązany z UDSem jako tancerz, a od 2018 również jako instruktor grup jazzowych.
Jako tancerz UDSu występował w jednej z głównych ról w spektaklu tanecznym "Lekcja historii - lekcja Niepodległości", który był wystawiany na deskach Teatru Muzycznego w Lublinie. Brał także udział w spektaklu "Iself" w choreografii Pauliny Zarębskiej.
Taniec rozpatruje nie tylko jako sztukę, ale też jako sens życia i narzędzie do ciągłego doskonalenia osobowości poprzez trudności, łamanie szablonów umysłowych i współpracę. W tworzeniu choreografii inspiruje się różnymi, niekiedy bardzo odległymi od siebie rzeczami: muzyką, literaturą, naturą oraz codziennym życiem.
Na zajęciach jest spokojnym, ale wymagającym instruktorem. Dużo uwagi zwraca na pracę nad wytrwałością fizyczną oraz techniką taneczną.
W UDSie prowadzi zajęcia od 2018 roku i zajmuje się głównie grupami jazz/modern powyżej 16 lat.

facebook instagramyoutube

Klaudia Kosierb

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat. Ze Studiem Tańca UDS związana od 2016 roku początkowo jako tancerka, a potem także jako instruktor.
Reprezentując UDS na Mistrzostwach Polski federacji IDO w 2017 roku zdobyła 3 Złote Medale w kategorii solo hip hop dorośli, solo all styles battles oraz hip hop battles team. Również w  2017 roku  razem z grupą UDS Junior uzyskała kwalifikacje na zawody taneczne World Of Dance w Californii w USA. Podczas pobytu w Los Angeles uczestniczyła wzajęciach w prestiżowym studio Movement Lifestyle.
W kręgu jej zainteresowań tanecznych znajduje się hip hop, new style, new age, urban dance, jazz funk, house, dancehall, funk styles, vouging, waacking.
Ciągle podnosi swoje umiejętności szkoląc się na warsztatach i obozach tanecznych. 
Bardzo lubi hip hopowy vibe i takie style jak house, dancehall, new style, ale także style komercyjne. Żyje tańcem. Kocha dzielić się  pasją z innymi. Na każdych zajęciach, które prowadzi, stara się dawać z siebie 100% przekazując innym swoje doświadczenie i wiedzę, jaką do tej pory nabyła.
Bardzo ważny jest dla niej rozwój  i próbowanie nowych, innych rzeczy, a także bycie otwartym na różne style oraz ćwiczenie swoich umiejętności poprzez miłość do tańca i dzielenie się tą miłością z innymi ludźmi.

facebook instagramyoutube

Maciek Frąk

Od samego początku związany ze Studiem Tańca UDS. Przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 8 lat. Już rok później po raz pierwszy reprezentował  Polskę na Mistrzostwach Europy federacji IDO. Od tamtej pory uczestniczył  już w ponad dwudziestu zawodach federacji IDO, z każdego eventu przywożąc prestiżowe tytuły i medale takie jak: kilkukrotny tytuł Mistrza Świata, Europy  oraz kilkadziesiąt tytułów Mistrza Polski.
Do swoich  najważniejszych sukcesów zalicza uzyskanie kwalifikacji  wraz z grupą UDS Junior na międzynarodowe zawody taneczne World of Dance w Californii w USA.  Przy okazji wizyty w Los Angeles, szkolił się w Movement Lifestyle czyli jednej z najsławniejszych szkół tańca na świecie.
Jego zdaniem w tańcu najważniejszy jest ciągły rozwój, więc stara się wykorzystać każdą chwilę, aby szkolić się pod okiem różnych instruktorów z Polski i całego świata. 
Jako tancerz występował w programie "Jaka to melodia?"oraz "Pytanie na śniadanie".
Jest cichą i skromną osobą, od której emanuje spokój i równowaga. W tańcu zmienia się nie do poznania i nie można oderwać od niego oczu. Perfekcyjny, ciągle podnoszący dla siebie poprzeczkę, motywujący innych, nieprzerwanie zaskarbia sobie sympatię każdego uczestnika jego zajęć.

Marcin Rębilas

facebook instagramyoutube

MARCIN RĘBILAS

Instruktor na stałe współpracujący z UDSem od jesieni 2018.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczął ok. 10/11 lat lat temu, członek takich ekip jak Style Addicted, FNF. Pracował z największymi artystami polskiej sceny muzycznej zarówno jako tancerz jak i choreograf, ma również doświadczenie w pracy z artystą za granicą. Stale zapraszany jako nauczyciel na świecie oraz na terenie całej Polski.
Współtwórca projektu BLACK CAT, skupiającego najlepszych polskich tancerzy.
Wymagający, ambitny i pełen pasji instruktor z wizją.
W UDSie prowadzi raz w miesiącu zajęcia z grupami reprezentacyjnymi UDS Junior oraz UDS, a także zajęcia otwarte dla wszystkich chętnych z cyklu OPEN CLASS  „Tłusty piątek w każdym miesiącu”.

facebook instagramyoutube

Karol 'Polssky' Polak

Nauczyciel tańca, choreograf, a także tancerz znany między innymi z programu Mam Talent. Tańcem zajmuje się od najmłodszych lat. Z UDSem związany od 2018 roku. 
Od lat kształci się u najlepszych tancerzy i choreografów z całego świata  oraz czynnie bierze udział w zawodach organizowanych w kraju jak i za granicą, na których bardzo często sięga po najwyższe laury np. Rytm Ulicy 2019 - 1 miejsce Hip Hop Solo 21+ oraz Eat Your Feet 2018 - 1 miejsce Hip Hop 1vs1.
Na scenie Street Dance występuje także w roli jurora na wielu zawodach w Polsce. Prowadzi zajęcia, warsztaty taneczne w całym kraju oraz promuje najważniejsze wartości kultury Hip Hop. W swoim spektrum działalności, posiada także doświadczenie we współpracy jako instruktor tańca  z osobami niepełnosprawnymi oraz z ośrodkami resocjalizacyjnymi.
W swojej działalności artystycznej jako tancerz i nauczyciel kładzie nacisk na oryginalność, kreatywność oraz wiedzę. Styl Karola to Freestyle Hip Hop Dance, do którego czerpie szerokie inspiracje z innych form tańca takich jak Breaking, Top Rock, Popping/Boogaloo, Locking, Waving oraz innych, co sprawia, że jego styl jest dynamiczny i nieprzewidywalny. 
W UDSie prowadzi regularne zajęcia grupy STREET DANCE.

facebook instagramyoutube

Anna Łukasiak

Założyciel UDS ART COMPLEX i choreograf główny grup reprezentacyjnych Studia Tańca UDS. Magister pedagogiki ze specjalizacją kulturalno-oświatową.
Dyplomowany instruktor tańca ze specjalizacją taniec współczesny (dyplom wydany w roku 2001 przez Ministra  Kultury i Sportu).
Od 2006 roku Sędzia Polskiej Federacji Tańca najwyższej kategorii krajowej. Laureatka nagrody „Trener roku 2004” przyznawanej przez Polską Federację Tańca.
W latach 2010-2011 wykładowca Politechniki Rzeszowskiej na kierunku – instruktor tańca. Pracuje tylko z grupami reprezentacyjnymi Studia Tańca UDS. 
Jako instruktor/choreograf pracuje od 2001 roku. Choreografie, których jest  głównym autorem zdobyły: 
- blisko 20 tytułów Mistrza i Wicemistrza Świata,
- blisko 20 ytułów Mistrza i Wicemistrza Europy,
- ponad 60 tytułów Mistrza Polski.
Była głównym choreografem grup UDSu, które dotarły do finałów programów telewizyjnych takich jak "Mam Talent" edycja 3 (2010), "Got To Dance" edycja 3 i 4 (2013), "Mali Giganci" edycja 4 (2017) oraz "Mam Talent" edycja 10 (2017).  Jako choreograf pracowała także przy oprawie artystycznej taikch programów jak "Dancing With the Stars: Taniec z Gwiazdami", "Sylwester z Polsatem", "Top of The Top Sopot Festival"  oraz "Jaka to Melodia" i "Pytanie na śniadanie". Jest także współautorem choreografii dla mini formacji UDS Adults, która w 2013 roku jako jedyna z Polski została zakwalifikowana na World Sport Dance Games w Kaoshiung (Tajwan), gdzie tancerze zdobyli Brązowy Medal. Jest także głównym choreografem i współautorem sukcesu grupy UDS Junor, która zakwalifikowała się na zawody taneczne  "World of Dance" w Los Angeles (2017). Jest głównym autorem choreografii na Ceremonię Otwarcia EURO UEFA U21 (2017). Reżyser i główny choreograf spektaklu "Lekcja historii - lekcja Niepodległości".
"Póki żyjesz tańcz, bo póki tańczysz - żyjesz".

Back to top