Uhuhu! Rozpoczęliśmy sezon zawodów 2023!
Na początek zdobyliśmy aż 7 medali na Mistrzostwach Polski PFT IDO!
Tegoroczne Mistrzostwa Polski PFT IDO okazały się dla nas bardzo udane!
UDS reprezentowało blisko 70 osób w różnych kategoriach wiekowych i tanecznych.
Wszystkie nasze formacje uzyskały kwalifikację na Mistrzostwa Europy oraz Mistrzostwa Świata!!!
To bardzo miła nagroda za pracę jaką w przygotowania włożyli trenerzy, choreografowie i tancerze :)
Wyniki UDSu na Mistrzostwach Polski Hip Hop PFT IDO - Raszyn 2023:
1. miejsce - UDS FAMILY | Hip Hop Formation Adults 2 Elite
koncepcja, wybór muzyki, choreografia, stylizacja, trener: Basia Kuchta
1. miejsce - UDS KIDS | Hip Hop Formation Children Elite
koncepcja, wybór muzyki, choreografia, stylizacja: Nikola Zielińska oraz Anna Łukasiak
trener: Nikola Zielińska
1. miejsce - UDS JUNIOR CREW | Hip Hop Battles Crew Junior Open
koncepcja, wybór muzyki, choreografia, stylizacja: Klaudia Kosierb
1. miejsce - UDS COLLECTIVE | Hip Hop Battles Crew Adults Open
koncepcja, wybór muzyki, choreografia, stylizacja: Klaudia Kosierb
2. miejsce - UDS JUNIOR | Hip Hop Formation Junior Elite
koncepcja, wybór muzyki, choreografia, stylizacja: Maciek Frąk, Anna Łukasiak oraz Klaudia Kosierb
trener: Maciek Frąk, Klaudia Kosierb
2. miejsce - Aleksander Mazur & Alicja Rutkowska | Hip Hop Duos Junior 2 Open
choreografia, stylizacja, trener: Klaudia Kosierb
3. miejsce - Nela Lewczuk & Julia Oliwa | Hip Hop Duos Children Open
choreografia, stylizacja, trener: Nikola Zielińska
4. miejsce - Kaja Bober & Natasza Strug | Hip Hop Duos Children Open
choreografia, stylizacja, trener: Nikola Zielińska
4. miejsce - Natasza Strug | Hip Hop Solo Female Children Open
4. miejsce - Dawid Birkowski | Hip Hop Sol o Male Adults Open
5. miejsce - Nikola Wrońska & Michał Wroński | Hip Hop Duos Junior 2 Open
choreografia, trener: Maciek Frąk
5. miejsce - Nadia Woźniak | Hip Hop Solo Female Junior 2 Open
6. miejsce - Natalia Gzik & Roksana Kuszcz | Hip Hop Duos Junior 2 Open
choreografia, trener: Maciek Frąk
6. miejsce - Paweł Szewczak | Hip Hop Solo Male Adults Open
8. miejsce - Kaja Bober | Hip Hop Solo Female Children Open
8. miejsce - Zofia Głowala | Hip Hop Solo Female Children Open
8. miejsce - Julia Oliwa | Hip Hop Solo Female Children Open
9. miejsce - Joanna Bętkowska | Hip Hop Solo Female Junior 1 Open
10. miejsce - Roksana Kuszcz | Hip Hop Solo Female Junior 2 Open
10. miejsce - Alicja Rutkowska | Hip Hop Solo Female Junior 2 Open